Στοιχεία Επικοινωνίας

Κροατία

Marina Blagaić Bergman, marina@ief.hr

Δρ Melanija Belaj, melanija@ief.hr

Katarina Radatović Cvitanović, Katarina.Radatovic-Cvitanovic@min-kulture.hr

                Ομάδα εργασίας για τη διασφάλιση και την προώθηση της Μεσογειακής Διατροφής (Ιστιτούτο Εθνολογίας και Λαογραφίας, Υπουργείο Πολιτισμού, Δημοκρατία της Κροατίας).

Zorka Bibić, zorkabibic@gmail.com

Τοπική κοινότητα των Brač και Hvar

 

Κύπρος

Δρ Άννα Κουππάρη, akouppari@da.moa.gov.cy, doagrg@da.moa.gov.cy

Διευθύνουσα Σύμβουλος Αγροτικής Ανάπτυξης, Τμήμα Αγροτικής Ανάπτυξης

Μιχάλης Κωνσταντινίδης, m.constantinides@live.com, kinotikosimboulioagrou@cytanet.com.cy

Πρόεδρος, Κοινότητα του Αγρού

 

Ελλάδα

Αμαλία Λιάτου, ax5u008@minagric.gr, amalia.liatou@gmail.com

Ζαχαρένια Ρικουνάκη, rikounaki@maich.gr

Αριστείδης Σταματάκης, stamatakis@maich.gr

Υπουργείο Αγροτικής Ανάπτυξης και Τροφίμων

Σταυρούλα Φωτοπούλου, sfotopoulou@culture.gr, vilifotopoulou@gmail.com

Ειδική σε θέματα Άυλης Πολιτιστικής Κληρονομιάς, Υπουργείο Πολιτισμού και Αθλητισμού

Βίκυ Ιγγλέζου, v.iglezou@maniatakeion.gr

Διευθύντρια Μανιατακείου Ιδρύματος, Αντιπρόσωπος της Κοινότητας της Κορώνης

 

Ιταλία

Pasquale Giuditta, p.giuditta@politicheagricole.it, pqai5@politicheagricole.it

Συντονιστής της ομάδας Μεσογειακής Διατροφής, Υπουργείο Αγροτικής Ανάπτυξης και Τροφίμων

Stefano Pisani, stefano@stefanopisani.it, sindaco@comune.pollica.sa.it

Δήμαρχος της Pollica, Εμβληματική Κοινότητα του Cilento

 

Μαρόκο

Mustapha Nami, mustapha.nami@gmail.com

Υπουργείο Πολιτισμού

Mohamed Sefiani, msefianima@yahoo.fr

Δήμαρχος της Εμβληματικής Κοινότητας του Chefchaouen

Dalila Harrak, dalila_harras@yahoo.fr

Διευθύντρια Δημοτικής Υπηρεσίας Ανάπτυξης του Chefchaouen

Eva Gallardo, Eva.gallardo.flores@gmail.com

Υπεύθυνη προγράμματος του Μεσογειακού Δικτύου Μεδίνας

Guillen Calvo, gicv.pro@gmail.com

Διευθύντρια τμήματος Ποικιλομορφίας και Ανάπτυξης, Δημοτική Σύμβουλος του Chefchaouen σχετικά με την πρωτοβουλία για τη Μεσογειακή Διατροφή

 

 Πορτογαλία

Δρ Jorge Queiroz, jqueiroz@cm-tavira.pt presidente@cm-tavira.pt

Διευθυντής Πολιτισμού, Κληρονομιάς και Μουσείων της Tavira, Τεχνικός στην Υποψηφιότητα της Μεσογειακής Διατροφής

Δρ João Pedro Begonha, joao.begonha@mam.gov.pt, gabinete.ministra@mam.gov.pt

Βοηθός στο Γραφείο του Υπουργού Γεωργίας και Υδάτων

 

Ισπανία

Maria Agundez, maria.agundez@mecd.es

Υπουργείου Παιδείας, Πολιτισμού και Αθλητισμού

Δρ Juan Manuel Ruiz, ruizliso@gmail.com

Αντιπρόσωπος της κοινότητας της Soria

Joan Reguant, joan.seturia@hotmail.com

Σύμβουλος πολιτιστικής κληρονομιάς, Υπουργείου Παιδείας, Πολιτισμού και Αθλητισμού

 

 

 

 

 

Google analytics code maybe ?